Ali Babacan: ‘Seçim günü Beştepe’de duvarlar titreyecek’

10-06-2022
Ali Babacan: ‘Seçim günü Beştepe’de duvarlar titreyecek’

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, İstanbulda partisinin Adalar ilçe binasının açılış törenine katıldı. Bizim yeşil çizgilerimiz var. Lafta değil, özde çevreci bir partiyiz” diyerek Dünya Çevre Günü’nü kutlayan Babacan burada yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

Damlalar barajları yıkacak

DEVA damlaları birikiyor, sel oluyor. Sel olan damlalar inşallah bütün barajları yıkacak. Seçim günü geldiğinde oy pusulasında vatandaşlarımız damlanın, DEVA Partisinin altına evet mührünü bastığında Beştepede duvarlar titreyecek. Ondan sonrası kolay. Bu iş bizde.”

Sorunlar hızlı bir şekilde çözülmeye başlayacak

Avrupan en büyük nüfusu bizde. En genç nüfus bizde. En büyük topraklar, en büyük tarım alanları bizde. Fakat çok kötü bir yönetim de bizde. Bu kötü yönetim ilk seçimde müsait bir yerde inip bizler iş başına geldiğimizde sorunlar çok hızlı bir şekilde çözülmeye başlayacak. DEVA kadroları buna inanıyor. Bizim tek amacımız özgür ve zengin bir Türkiye.”

Gazeteci, yazar, yorumcu konuşmaktan korkmayacak

Kabustan uyanıp bir yudum su içme hızında bu ülkede her şey düzelmeye başlayacak. Özgürlük, anında… Herkes nefes almaya başlayacak. Gençler sosyal medya kullanmaktan korkmayacak. Gazeteciler, yazarlar, yorumcular konuşmaktan korkmayacak. Onun için korkma Türkiye diyoruz.”

SONRAKİ HABER

Ali Babacan: ‘Biz bu yola iktidar olmak için çıktık’

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar


                    

BASIN BÜLTENİNİ
İNDİRİN

Haber ekinde bir basın açıklaması mevcut ise aşağıdaki indirme ikonu ile indirebilirsiniz.

10-06-2022