Basına ve Kamuoyuna - 10/12/2021

10-12-2021
Basına ve Kamuoyuna - 10/12/2021

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Merkezi’nde yapılan değerlendirmeler sonucunda, Aydın İl Başkanlığı görevine aynı zamanda partimizin Kurucular Kurulu üyesi olan Sayın Meltem Gürler atanmıştır.

1966, Aydın doğumlu Meltem Gürler, Aydın Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda okumuş ve Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. İş hayatına reklam sektöründe başlayan ve profesyonel yönetici olarak geçirdiği ilk on yılın ardından otuz üç yaşında kendi ajansını kuran Gürler, uzun yıllar boyunca farklı sektörlerden yerli ve yabancı marka ve kurumların iletişim stratejilerini ekibiyle birlikte yönetmiş,ödüller almıştır.

İletişim alanında danışmanlık yapmaya devam eden Gürler, bu arada klinik psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamlayarak uzman klinik psikolog olmuştur. Halihazırda iletişim ve psikolojinin kesiştiği alanlarda eğitimler vermeye devam etmektedir.

2007-2009 yıllarında KAGİDER’in (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) başkan yardımcılığı görevini yürütmüş olan Gürler, hâlen KAGİDER üyesidir ve genç kadınların iş hayatına hazırlanmasına destek projelerinde görev üstlenmektedir.

Aydın İl Yönetim Kurulu yeniden oluşturulmak üzere mevcut İl Yönetim Kurulu üyelerinin görevlerine son verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Demokrasi ve Atılım Partisi

 

 

 

SONRAKİ HABER

Mustafa Yeneroğlu: Hak ve özgürlüklerimizden vazgeçecek değiliz!

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar


                    

BASIN BÜLTENİNİ
İNDİRİN

Haber ekinde bir basın açıklaması mevcut ise aşağıdaki indirme ikonu ile indirebilirsiniz.

10-12-2021