Sadullah Kısacık’tan Belediye Başkanlarına ziyaret

09-05-2024
Sadullah Kısacık’tan Belediye Başkanlarına ziyaret

DEVA Partisi Adana Milletvekili Sadullah Kısacık, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında belediye başkanlığı görevine seçilen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a ve merkez ilçe belediye başkanları Oya Tekin, Ali Demirçalı, Bilal Uludağ ve Emrah Kozay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlk olarak Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karaları ziyaret eden Kısacık, ikinci kez göreve seçilen Karalar’ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Ziyaret sırasında Adana’nın genel sorunları üzerine bir görüşme gerçekleştirilirken, Kısacık, bürokrasi alanında Adana için elinden gelen desteği sunmaya hazır olduğunu belirtti.

Zeydan Karalar ile görüşmesi sonrasında Seyhan’a geçerek, seçimler sonunda Seyhan Belediye Başkanı olarak seçilen Oya Tekin’e ziyarette bulunan Kısacık, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın; “Siyaset sadece erkeklere bırakılmayacak kadar ciddi bir iştir”, sözüne atıfta bulunarak, Seyhan’a kadın bir belediye başkanı seçilmesinin, kadınların yerel yönetimlerde temsili ve etkinliğine ayrı bir motivasyon sağlayacağını, Seyhan’a da önemli katkılar sunacağını belirtti. Bir dönem Seyhan ilçesinde 3 yıl ilçe başkanı olarak görev yapan Kısacık, Seyhan ilçesinin durumu hakkında Tekin ile görüş alışverişinde bulundu.

Bir sonraki ziyareti için Yüreğir’e geçen Kısacık, Yüreğir Belediye Başkanı olarak seçilen Ali Demirçalı’yı makamında ziyaret ederek, başkanlık görevinin kendisi, Yüreğir ve Adana için hayırlı olması dileklerini iletti. Son yıllarda Yüreğir İlçesi’nde artan toplumsal sorunların önemli yer tuttuğu görüşmede, sorunların çözümü üzerine istişarelerde bulunuldu.

Diğer ziyaretini 31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda tekrar Sarıçam Belediye Başkanlığına seçilen Bilal Uludağ’a gerçekleştiren Sadullah Kısacık, üçüncü kez belediye başkanı seçilme başarısını gösteren Uludağ’ı tebrik etti ve yeni dönem için kendisine başarı dileklerini iletti.

Son ziyaretini Çukurova Belediye Başkanlığına seçilen Emrah Kozay’a gerçekleştiren Kısacık, Kozay’ı seçim başarısından dolayı tebrik ederek, görevinde başarılar diledi.

 

SONRAKİ HABER

DEVA Partili Rızvanoğlu’dan Bakan Özhaseki’ye: Dış Ortam Hava Kalitesinin Yönetimi Yönetmeliği’nin güncellenmesi için takvim nedir?

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar


                    

BASIN BÜLTENİNİ
İNDİRİN

Haber ekinde bir basın açıklaması mevcut ise aşağıdaki indirme ikonu ile indirebilirsiniz.

09-05-2024