DEVA Partili Ekmen’den seçmene destek çağrısı

25-03-2024
DEVA Partili Ekmen’den seçmene destek çağrısı

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, katıldığı canlı TV programında Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde seçmene destek çağrısında bulundu.

Deva Partisi’nin son genel seçimde altılı masaya dahil olarak seçime girdiği için kendi logosunu kullanamadığını hatırlatan Ekmen, Bu seçimde 81 ilde adaylarımızla yarışıyoruz dedi. Ekmen, Genel Başkan Ali Babacan’ın tam 45 gündür günde 7-8 ilçe ve en az iki ili ziyaret ettiğini ancak hala seslerini tam olarak duyuramadıklarını ifade etti. Ekmen, hala seçmenin önemli bir kısmının partilerinin seçime girip girmediğinden bihaber olduğunu belirtti. Ana akım medyanın kendilerine yer vermediğini, muhalif medyada çok az göründüklerini ve rakipleri gibi ciddi paralar harcayacak güçleri olmadığını belirten Ekmen, tamamen gönüllü arkadaşların çabalarıyla kısıtlı imkanlar içinde seçim kampanyalarını yürütmeye çalıştıklarını ifade etti.

Ekmen, Sn. Ali Babacan’ın 10 yıllık ekonomi yönetimi dönemindeki dürüstlüğüne ve başarısına şahit olanların, ülkenin geleceği ve demokrasisi için verdiğimiz mücadeleye destek olmak isteyenlerin belediye başkanı seçimlerinde ve meclis üyesi seçimlerine kendilerine oy vermelerini istedi. Ekmen, ne kadar çok oy alırsak vatandaşlarımızın demokratik ve ekonomik haklarını savunmak için seslerinin o kadar çok çıkacağını ifade etti.

SONRAKİ HABER

Ali Babacan, iktidarın Gazze politikasıyla ilgili konuştu: “Ticaret var, kâr var, gözleri başka bir şey görmüyor”

Sık Sorulan Sorulara Cevaplar


                    

BASIN BÜLTENİNİ
İNDİRİN

Haber ekinde bir basın açıklaması mevcut ise aşağıdaki indirme ikonu ile indirebilirsiniz.

25-03-2024